Titles you rated
JawsRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 5.0
WickedRated ★ 4.0
Moana 2Rated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
The Zone of InterestRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 4Rated ★ 2.0
12.12: THE DAYRated ★ 5.0
WishRated ★ 2.5- Love ResetRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.5
Weathering With YouRated ★ 2.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 5.0
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 2.5