Series
Ratings
35
PianoRated ★ 4.5
Shoot for the StarsRated ★ 4.5
Sharp1Rated ★ 4.0
You're BeautifulRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 4.5
Couple or TroubleRated ★ 4.5
My GirlRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
Full HouseRated ★ 5.0
Lovers in ParisRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 4.5
Listen to My HeartRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0