Titles you rated
Close Range LoveRated ★ 2.5
The DUFFRated ★ 4.5
From Me To YouRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 5.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.5
Catch Me If You CanRated ★ 3.0
Princess MononokeRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 5.0
The InternRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 3.5
FamilyhoodRated ★ 4.5
Train to BusanRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.0
MoanaRated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
Steel RainRated ★ 4.0