Movies
Ratings
41
FrozenRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 4.0
HairsprayRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 3.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 4.0
Perfect GameRated ★ 5.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
Love, RosieRated ★ 5.0
ShrekRated ★ 3.0
My PaparottiRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Phantom DetectiveRated ★ 4.5
Spirits' HomecomingRated ★ 4.0
The HimalayasRated ★ 1.5
The ThroneRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 4.5
The RevenantRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
Tough as IronRated ★ 3.0