Movies
Ratings
466
The Huntsman: Winter's WarRated ★ 2.5
The WailingRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 3.0
Exodus: Gods and KingsRated ★ 3.0
InsaneRated ★ 3.0
10 Cloverfield LaneRated ★ 3.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 2.0
The Anthem of the HeartRated ★ 3.0
English VinglishRated ★ 5.0
3096 DaysRated ★ 4.0
UnbreakableRated ★ 4.5
SpotlightRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.0
Like for LikesRated ★ 3.0
DeadpoolRated ★ 3.0
Spirits' HomecomingRated ★ 5.0- BlackRated ★ 3.0
SicarioRated ★ 3.0
The HuntRated ★ 3.5
Cloud AtlasRated ★ 3.0