Movies
Ratings
51
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 4.0
The KingRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 5.0
Train to BusanRated ★ 4.5
Me Before YouRated ★ 3.0
Finding DoryRated ★ 4.0
The Jungle BookRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 4.0
The Conjuring 2Rated ★ 4.5
The WailingRated ★ 5.0
InsaneRated ★ 3.5
The Berlin FileRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 3.5
The ServantRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.0