Titles you rated
One Punch ManRated ★ 4.5
Prison PlaybookRated ★ 5.0
StrangerRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Dream High 2Rated ★ 0.5
Dream HighRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
Queen of AmbitionRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
The Princess's ManRated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 3.5
You're BeautifulRated ★ 3.0