Series
Ratings
41
Fated to Love YouRated ★ 4.0- 다큐프라임 - 남과 여Rated ★ 3.0
- Knowledge Channel eRated ★ 5.0
- Legend of Mi YueRated ★ 1.5
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 1.5
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 2.5- InuYashaRated ★ 2.5
- InuYashaRated ★ 2.5
- InuYashaRated ★ 2.5
- InuYashaRated ★ 2.5
- InuYashaRated ★ 2.5
- InuYashaRated ★ 2.5
- InuYashaRated ★ 2.5
IRISRated ★ 1.5- The CravingsRated ★ 3.5
Natsume Yujin-choRated ★ 3.0
Abnormal SummitRated ★ 4.0
The Outstanding WomanRated ★ 3.5- Doctor WhoRated ★ 3.0
- Doctor WhoRated ★ 2.5