Titles you rated
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
HarbinRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
Venom: The Last DanceRated ★ 2.5
GladiatorRated ★ 4.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
HereditaryRated ★ 4.5
The RevenantRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 4.0
The Night OwlRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Castle in the SkyRated ★ 4.5
Yes ManRated ★ 4.0
A Man and a WomanRated ★ 3.5