Movies
Ratings
505
SpotlightRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
Still AliceRated ★ 4.0
Snow White and the HuntsmanRated ★ 3.0
The Huntsman: Winter's WarRated ★ 2.5
InvictusRated ★ 3.0
A Frozen FlowerRated ★ 3.0
Love PhobiaRated ★ 2.5
London Has FallenRated ★ 4.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.5
SpectreRated ★ 3.5
The Man from U.N.C.L.E.Rated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 3.5
SabrinaRated ★ 4.0
Point BreakRated ★ 2.5
ZootopiaRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 3.5
BeastlyRated ★ 2.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 4.0