Titles you rated
Descendants of the SunRated ★ 4.5
Fashion KingRated ★ 1.5
SignalRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Myung Wol the SpyRated ★ 2.0
Hwang Jin YiRated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 3.0
Flower Boy Next DoorRated ★ 3.0
High KickRated ★ 3.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
IljimaeRated ★ 4.0
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 3.0
Tale of ArangRated ★ 2.5
Master's SunRated ★ 3.5