Movies
Ratings
1034
JokerRated ★ 4.5
Believer: extended cutRated ★ 2.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
TenetRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 3.0
Lone SurvivorRated ★ 4.0
UsRated ★ 3.5
Isn't It RomanticRated ★ 2.0
Black Mirror: BandersnatchRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 2.0
VeteranRated ★ 3.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 4.0
AcceptedRated ★ 2.5
The Drug KingRated ★ 2.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0
Drug WarRated ★ 4.0
I Am Not an Easy ManRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 5.0