Titles you rated
- BodyguardRated ★ 3.5
All My Love For YouRated ★ 3.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
High KickRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 3.5
My Fair LadyRated ★ 3.5
Beautiful MindRated ★ 4.5
Tamra IslandRated ★ 1.5
Five FingersRated ★ 3.0
Money's WarfareRated ★ 2.5
The Ordinary Life of Ms. O Season 3Rated ★ 2.0- The Ordinary Life of Ms. O Season 2Rated ★ 2.5
- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 2.5
EntertainerRated ★ 2.5
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 3.0
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 3.5