Series
Ratings
30
The King Dae JoyoungRated ★ 3.5
Padam PadamRated ★ 5.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
The Three MusketeersRated ★ 2.5
Three DaysRated ★ 2.0
The MissingRated ★ 4.0
Angry MomRated ★ 1.5
The Princess's ManRated ★ 4.5
Jeong Do JeonRated ★ 5.0
The King 2 HeartsRated ★ 2.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0
History of a SalarymanRated ★ 4.5
Gap DongRated ★ 3.5
Seoyoung, My DaughterRated ★ 3.5
Liar GameRated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 4.0
PunchRated ★ 4.5
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
Legend of the PatriotsRated ★ 3.5
Dong YiRated ★ 3.0