Titles you rated
AcceptedRated ★ 4.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
The Legend of 1900Rated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 5.0
SpyRated ★ 4.0
Ted 2Rated ★ 4.0- As the Gods WillRated ★ 3.0
A Million Ways to Die in the WestRated ★ 4.0
Se7enRated ★ 4.0
A Bug's LifeRated ★ 4.0
A Barefoot DreamRated ★ 3.5
My Name Is KhanRated ★ 4.5
Good Will HuntingRated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.5
All About My WifeRated ★ 3.0
50/50Rated ★ 4.5
I, RobotRated ★ 4.5
The Way HomeRated ★ 3.5
OseamRated ★ 3.5