Titles you rated
Reply 1988Rated ★ 4.5
Suspicious PartnerRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Cheer Up!Rated ★ 3.5
Cruel Palace - War of FlowersRated ★ 2.0
Rosy LoversRated ★ 0.5- Do You Know Taekwondo?Rated ★ 1.0
MaidsRated ★ 3.5
JumongRated ★ 3.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 3.5
The Vampire DiariesRated ★ 3.0
My PrincessRated ★ 1.5
Gossip GirlRated ★ 3.0
The Vampire DiariesRated ★ 3.0
The Vampire DiariesRated ★ 3.0
Gossip GirlRated ★ 3.0
Gossip GirlRated ★ 3.0
The Vampire DiariesRated ★ 3.0
The Vampire DiariesRated ★ 3.0
MonstarRated ★ 2.0