Titles you rated
The Imitation GameRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.5
Les MisérablesRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 5.0
Slow VideoRated ★ 4.5
World War ZRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.0
Puss in BootsRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 3.5
Project AlmanacRated ★ 5.0
Men in Black IIRated ★ 5.0
Gone GirlRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0