Titles you rated
Mr. SocratesRated ★ 3.5
The Godfather: Part IIIRated ★ 5.0
Fight ClubRated ★ 5.0
Fast & Furious 6Rated ★ 4.5
Blade IIRated ★ 4.0
Peppermint CandyRated ★ 5.0
50 First DatesRated ★ 5.0
MulanRated ★ 3.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 3.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.5
The UnjustRated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 4.5
OnceRated ★ 5.0
The MaskRated ★ 3.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.5
X-Men: The Last StandRated ★ 4.5
Shaolin SoccerRated ★ 4.0