Series
Ratings
17
Dream HighRated ★ 4.0
TazzaRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 5.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0
DexterRated ★ 0.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
RobberRated ★ 5.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0- The Lost RoomRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Queen of HousewivesRated ★ 4.0- MissingRated ★ 4.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.5