Titles you rated
The Lion KingRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 4.5
Seven DaysRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.5
OrphanRated ★ 4.0
Legally BlondeRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 4.5
SurrogatesRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 3.0
FriendRated ★ 2.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 5.0
A MuseRated ★ 0.5
SplitRated ★ 2.5
Our TimesRated ★ 3.5
Toy Story 4Rated ★ 4.5
Memoir of a MurdererRated ★ 2.5