Movies
Ratings
80
Spring, Summer, Fall, Winter... and SpringRated ★ 4.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.5
Castle in the SkyRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.5
Princess MononokeRated ★ 4.5
PonyoRated ★ 4.5
WALL-ERated ★ 4.5
A Letter to MomoRated ★ 5.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
My Wife Got MarriedRated ★ 4.5
Kung Fu PandaRated ★ 4.5
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
SecretRated ★ 4.5
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
I WishRated ★ 4.0
TangledRated ★ 3.5
UpRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.5