Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
The Banshees of InisherinRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.0
The BrutalistRated ★ 4.0
Mulholland DriveRated ★ 3.5
The SearchersRated ★ 4.0
A Hard Day's NightRated ★ 3.5
ShaneRated ★ 4.0
ArabesqueRated ★ 3.5
UHFRated ★ 3.0
Pacific RimRated ★ 3.0
To Kill a MockingbirdRated ★ 3.5
The HospitalRated ★ 4.5
CruisingRated ★ 4.0
Withnail & IRated ★ 3.5
Five Easy PiecesRated ★ 3.5
The Aviator's WifeRated ★ 3.5
The HoldoversRated ★ 3.5
Love Me If You DareRated ★ 3.0