Movies
Ratings
301
AnnabelleRated ★ 3.5
The Other Boleyn GirlRated ★ 2.5
JawsRated ★ 3.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 1.0
LoganRated ★ 5.0
Step Up All InRated ★ 2.0
Patch AdamsRated ★ 4.0
Taken 3Rated ★ 2.5
PocahontasRated ★ 4.5
ChappieRated ★ 3.5
AntiqueRated ★ 3.5
Step Up 2: The StreetsRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.5
DerangedRated ★ 3.0
Frozen FeverRated ★ 2.5
Kill Your DarlingsRated ★ 4.5
Becoming JaneRated ★ 4.0
The IllusionistRated ★ 4.0
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 3.5
Romance of Their OwnRated ★ 2.5