Titles you rated
Crime Scene 3Rated ★ 3.0
The RebelRated ★ 4.5
Righteous LoveRated ★ 3.0
Crime SceneRated ★ 3.5
The King and IRated ★ 4.0
Ballad of Seo-dongRated ★ 4.0
Shopaholic LouisRated ★ 4.0
Tamra IslandRated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 5.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.5
Abnormal SummitRated ★ 4.5
Temptation of WifeRated ★ 1.5
Master of StudyRated ★ 3.0
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5- Men on a MissionRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 4.5
Crime SceneRated ★ 4.5
The Vampire DiariesRated ★ 3.0
GleeRated ★ 1.5
GleeRated ★ 2.0