Titles you rated
A Taxi DriverRated ★ 4.5
ItRated ★ 2.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.5
DerailedRated ★ 4.0
MissingRated ★ 4.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
My Annoying BrotherRated ★ 4.5
Ouija: Origin of EvilRated ★ 4.0
Don't BreatheRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 4.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 2.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.5
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
Run-OffRated ★ 3.5
TunnelRated ★ 3.5
The Last PrincessRated ★ 4.0
Operation ChromiteRated ★ 4.5
Train to BusanRated ★ 4.0
Wonderful NightmareRated ★ 4.0