Series
Ratings
38
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 3.5
Heard It Through the GrapevineRated ★ 4.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 3.5
High SocietyRated ★ 3.5
MaskRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 4.5
The Time We Were Not in LoveRated ★ 3.5
Marriage, Not DatingRated ★ 4.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0
49 DaysRated ★ 3.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
4 Legendary WitchesRated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
Tamra IslandRated ★ 2.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5
Bad GuysRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 3.5