Titles you rated
FluRated ★ 2.0
King and the ClownRated ★ 3.0
The Fatal EncounterRated ★ 3.0
The Social NetworkRated ★ 2.5
A Frozen FlowerRated ★ 1.5
ChefRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 3.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 2.5
The Great GatsbyRated ★ 4.0
PunchRated ★ 3.0
HerRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
The WhistleblowerRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.5
UnbowedRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0