Titles you rated
Dr. RomanticRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
Chief KimRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
Doctor StrangerRated ★ 5.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 5.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 4.5
The Great SeerRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
Temptation of WifeRated ★ 4.0
Warrior Baek Dong SooRated ★ 4.5
GiantRated ★ 4.0
Ad Genius Lee Tae-baekRated ★ 3.0- Nine Tailed FoxRated ★ 4.5
- Secret CampusRated ★ 4.0
I am Your TeacherRated ★ 4.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 4.0