Movies
Ratings
40
Howl's Moving CastleRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
TangledRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
SecretRated ★ 5.0
Beautiful CreaturesRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 5.0
Hello GhostRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 2.5
Love ForecastRated ★ 4.5
Mirror MirrorRated ★ 4.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.5
Alice in WonderlandRated ★ 4.5
Men in BlackRated ★ 4.5
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 4.0
MadagascarRated ★ 3.5
The Con ArtistsRated ★ 4.0