Titles you rated
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 1.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 1.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Three Daddies with One MommyRated ★ 3.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.5
The Princess's ManRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Plus Nine BoysRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
IRISRated ★ 4.0
IljimaeRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0