Titles you rated
RatatouilleRated ★ 3.5
The MimicRated ★ 0.5
Train to BusanRated ★ 0.5
Now You See MeRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 4.5
AvatarRated ★ 3.0
The SmurfsRated ★ 2.5
Cars 2Rated ★ 2.0
Happy FeetRated ★ 2.0
Real SteelRated ★ 3.0
Bee MovieRated ★ 1.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0
The Hunchback of Notre DameRated ★ 3.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 2.5
Wallace & Gromit: A Close ShaveRated ★ 3.0
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 4.0
MegamindRated ★ 3.0
Ice Age: Continental DriftRated ★ 4.0
EpicRated ★ 3.0