Titles you rated
Salut d’AmourRated ★ 4.0
Way Back HomeRated ★ 3.5
Attila MarcelRated ★ 4.5
Architecture 101Rated ★ 4.5
Maundy ThursdayRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 5.0
The Fatal EncounterRated ★ 4.0
UnbowedRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
King and the ClownRated ★ 4.5
My PaparottiRated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 3.0
August RushRated ★ 5.0
HopeRated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 3.5
The Great GatsbyRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 3.5
HerRated ★ 3.5
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 4.0