Titles you rated
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.5
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 2.5
6/45Rated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 0.5
Good NewsRated ★ 2.5
MantisRated ★ 0.5
Alien: RomulusRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 1.5- PilotRated ★ 2.0
Luther: The Fallen SunRated ★ 1.0
Citizen of a KindRated ★ 3.0
The Umbrellas of CherbourgRated ★ 3.0
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 2.5
Beauty and the BeastRated ★ 1.5
Planet of the ApesRated ★ 3.5
PocahontasRated ★ 3.0
Mowgli: Legend of the JungleRated ★ 2.5
Frozen IIRated ★ 2.5