Series
Ratings
34
You and Everything ElseRated ★ 4.0- The FrogRated ★ 1.5
Kingdom Season 1Rated ★ 2.5
FingersmithRated ★ 3.0
Prison PlaybookRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 2.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
The X-FilesRated ★ 5.0
Shopaholic LouisRated ★ 3.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0- SoulmateRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 3.5- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.5
Hello, FranceskaRated ★ 4.5