Titles you rated
My Fair LadyRated ★ 3.0
Queen of HousewivesRated ★ 3.0
I Do, I DoRated ★ 1.5
Assorted GemsRated ★ 1.5
History of a SalarymanRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 3.0
Gap DongRated ★ 0.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.0
Scent of a WomanRated ★ 2.5
Man from the EquatorRated ★ 3.0- Brilliant LegacyRated ★ 5.0
Pride and PrejudiceRated ★ 1.5
What Happens to My Family?Rated ★ 3.0
PastaRated ★ 2.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.0
The Innocent ManRated ★ 5.0
May QueenRated ★ 4.0
Protect the BossRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 2.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0