Movies
Ratings
52
The PactRated ★ 3.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.5
PassengersRated ★ 4.0
SurvivorRated ★ 3.5
PandorumRated ★ 4.0
SouthpawRated ★ 4.0
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 3.5
Tucker and Dale vs EvilRated ★ 3.0
WarriorRated ★ 4.5
Soul SurferRated ★ 3.5
The ShallowsRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
The Boy and the BeastRated ★ 4.5
Real SteelRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Act of ValorRated ★ 3.5
To Rome with LoveRated ★ 3.0
HancockRated ★ 3.0
RatatouilleRated ★ 3.5