Titles you rated
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 4.5
The Great GatsbyRated ★ 3.5
JokerRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 2.0
Confession of MurderRated ★ 4.0
Frozen FeverRated ★ 3.0
Midnight in ParisRated ★ 1.5
SearchingRated ★ 5.0
The Boy and the BeastRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 4.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 2.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
Max PayneRated ★ 3.0
Goodbye MomRated ★ 3.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 5.0
DOA: Dead or AliveRated ★ 3.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
PassengersRated ★ 4.0