Titles you rated
Sex EducationRated ★ 3.5
Road No. 1Rated ★ 3.0
TazzaRated ★ 3.5- Family's HonorRated ★ 3.0
Big ThingRated ★ 4.5
Painter of the WindRated ★ 2.0
Lights and ShadowsRated ★ 4.0- Money's Warfare: Bonus RoundRated ★ 2.5
Money's WarfareRated ★ 4.0
Queen of HousewivesRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 4.0
GiantRated ★ 4.5- Brilliant LegacyRated ★ 3.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5
Cinderella's StepsisterRated ★ 1.5- Magic Kid MasuriRated ★ 2.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 1.5
PastaRated ★ 4.0
Blue TowerRated ★ 4.0
IRISRated ★ 3.5