Movies
Ratings
37
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 5.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 5.0
Kamikaze GirlsRated ★ 4.0
Hedwig and the Angry InchRated ★ 5.0
The ReaderRated ★ 5.0
Billy ElliotRated ★ 5.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
HerRated ★ 5.0
Donnie BrascoRated ★ 3.0
RoundersRated ★ 3.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
The HostRated ★ 5.0