Series
Ratings
27
Boardwalk EmpireRated ★ 4.0- The LoverRated ★ 4.0
Hi! School - Love OnRated ★ 0.5
Idle MermaidRated ★ 4.0
Cheer Up, Mr. Kim!Rated ★ 0.5
Princess AuroraRated ★ 0.5
Miss KoreaRated ★ 4.5
Pots of GoldRated ★ 5.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 4.0
Birth of a BeautyRated ★ 3.0
4 Legendary WitchesRated ★ 0.5
Angry MomRated ★ 5.0- FamilyRated ★ 5.0
Liar GameRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 4.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 5.0
My Lovely GirlRated ★ 1.5
Empress KiRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.5