Movies
Ratings
20
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.5
The Social NetworkRated ★ 3.0
August RushRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
HancockRated ★ 3.0
LucyRated ★ 2.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 2.0
Stuart LittleRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
True LiesRated ★ 4.0