Titles you rated
The SubstanceRated ★ 4.5
Pulp FictionRated ★ 4.5
WickedRated ★ 3.0
The WhaleRated ★ 4.0
SingRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.5
Get OutRated ★ 5.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.5
Crazy Rich AsiansRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
BarbieRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
ExitRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0