Titles you rated
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
You and Everything ElseRated ★ 5.0
First LoveRated ★ 5.0
Temperature of LoveRated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 5.0
Between Friendship and Love Season 2Rated ★ 4.0
Lovestruck in the CityRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.5
Dr. RomanticRated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.5