Movies
Ratings
63
TruthRated ★ 1.0
The VillainessRated ★ 0.5
Warriors of the DawnRated ★ 0.5
The FounderRated ★ 0.5
Bridge of SpiesRated ★ 5.0
The KingRated ★ 0.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 5.0
I, Daniel BlakeRated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 0.5
Get OutRated ★ 0.5
Hacksaw RidgeRated ★ 1.0
GoldRated ★ 0.5
King Arthur: Legend of the SwordRated ★ 0.5
Hidden FiguresRated ★ 0.5
Wonder WomanRated ★ 0.5
The SalesmanRated ★ 1.0
The Man Who Knew InfinityRated ★ 0.5
A Cruel AttendanceRated ★ 0.5
The Foul KingRated ★ 0.5
Me Before YouRated ★ 0.5