Movies
Ratings
90
Voice of SilenceRated ★ 3.0
Believer: extended cutRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 4.0
SoulRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 5.0
The Conjuring 2Rated ★ 3.0
BurningRated ★ 3.0
OnceRated ★ 5.0
Summer Days With CooRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 2.0
My Neighbor TotoroRated ★ 3.0
UpRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Heart BlackenedRated ★ 2.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Alice Through the Looking GlassRated ★ 3.0
Me Before YouRated ★ 3.5
TenetRated ★ 5.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 4.0