Series
Ratings
13
Tokyo Ghoul: reRated ★ 2.5
The ProducersRated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 3.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 5.0
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.0