Movies
Ratings
834
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5
SupermanRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0- PilotRated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.0
HarbinRated ★ 3.5
Venom: The Last DanceRated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 3.5
Hijack 1971Rated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 2.5