Titles you rated
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 3.0
Prison PlaybookRated ★ 4.5
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Crash Landing on YouRated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 4.5
ExtracurricularRated ★ 3.0
Mr. SunshineRated ★ 4.0
SIXRated ★ 3.0- Initial D: Fifth StageRated ★ 3.0
- Initial D: Final StageRated ★ 4.0
- Initial D: Fourth StageRated ★ 3.0