Movies
Ratings
36
The Beauty InsideRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 4.5
The InternRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 4.0
Furious 7Rated ★ 3.5
My PaparottiRated ★ 3.5
The PiratesRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 4.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.5
The Berlin FileRated ★ 4.0
PunchRated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 4.0
The Spy: Undercover OperationRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 4.0
This Means WarRated ★ 3.5
August RushRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5