Titles you rated
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
The Last PrincessRated ★ 3.5
Finding DoryRated ★ 4.0
The GrudgeRated ★ 3.0
The Conjuring 2Rated ★ 3.0
The ConjuringRated ★ 3.5
The Jungle BookRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 3.0
Our TimesRated ★ 3.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 4.5
Phantom DetectiveRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
InsaneRated ★ 5.0
Time RenegadesRated ★ 5.0
10 Cloverfield LaneRated ★ 2.5
The Great ActorRated ★ 2.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 5.0
Spirits' HomecomingRated ★ 3.0